23 lipiec 2020

Kierując daewoo tico wjechał do rowu

fot. KMP Zamość
W m. Sitaniec Kolonia 88-letni kierowca daewoo stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Do szpitala została przewieziona pasażerka osobówki. Szczegóły wypadku wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność na drodze.
REKLAMA

Do wypadku doszło wczoraj na drodze wojewódzkiej w m. Sitaniec Kolonia. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący samochodem marki Daewoo na łuku jezdni stracił panowanie nad autem, zjechał na prawe pobocze i wjechał do przydrożnego rowu.

Kierowcy osobówki, 88-letniemu mieszkańcowi gm. Stary Zamość, nic się nie stało, natomiast pasażerka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.
Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że 88-latek był trzeźwy. Mundurowi zatrzymali kierowcy uprawnienia do kierowania pojazdami.

Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność na drodze. Siadając za kierownicę stajemy się odpowiedzialni za siebie, przewożonych pasażerów oraz innych uczestników ruchu. Od naszych, podejmowanych w czasie jazdy, decyzji może zależeć ludzie zdrowie. Dlatego też kierując pojazdem dostosujmy prędkość do panujących warunków drogowych. Nie zapominajmy także o własnych umiejętnościach oraz stanie zdrowia, które również mają bardzo duży wpływ na bezpieczeństwo.
D.K-B.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
lubelskie
44881
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Zamościu